Implanty

W naszym centrum oferujemy zaawansowane usługi implantologiczne, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób z brakami w uzębieniu.

Nasze implanty to tytanowe śruby, zastępujące korzeń zęba, do których mocuje się koronę protetyczną. Dzięki temu zapobiegamy zanikowi kości szczękowej, który jest naturalną konsekwencją utraty zębów, oraz stopniowemu pogarszaniu się stanu kości. W efekcie, nasze implanty pomagają zachować naturalny kształt i profil twarzy.

Oferujemy kompleksowe leczenie, począwszy od diagnostyki i kwalifikacji do zabiegu, poprzez implantację, aż do osadzenia ostatecznej pracy protetycznej. Proces ten rozpoczyna się od szczegółowych badań, w tym badanie CBCT, które pozwoli ocenić stan zdrowia jamy ustnej oraz możliwość zastosowania implantów. Następnie, w znieczuleniu miejscowym, lekarz  implantolog umieszcza implant w kości. Po okresie gojenia, który trwa od 6 tygodni do kilku miesięcy, implant jest odsłaniany i na nim osadza się nową koronę protetyczną lub inne rozwiązanie, takie jak most. To umożliwia pacjentom funkcjonowanie jak przed utratą zęba, cieszenie się naturalnie wyglądającym uśmiechem i komfortem podczas jedzenia.

Jesteś nowym pacjentem?

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz to przygotowaliśmy dla Ciebie ważne informacje.

dowiedz się więcej

Bezbolesne leczenie

Wszystkie zabiegi jakim poddawani są nasi pacjenci, możemy przeprowadzić w sposób bezbolesny. Dbamy o to, aby na każdym etapie leczenia pacjenci czuli się komfortowo.

dowiedz się więcej
Zasługujesz na dobrą opiekę medyczną.
Zadbaj o swoje zdrowie!
Umów się na wizytę