Stomatologia estetyczna

W naszym centrum stomatologii estetycznej, dążymy do tego, by każdy pacjent mógł cieszyć się pięknym uśmiechem, który jest nieodłącznym elementem kanonu piękna. Zabiegi, które oferujemy, stanowią harmonijne połączenie fizjologii z estetyką, poprzez odtwarzanie koloru, kształtu i funkcji zębów. Szeroko rozwinięta stomatologia estetyczna w naszym gabinecie obejmuje zarówno profilaktykę, jak i zabiegi korekcyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, jego oczekiwań i stanu uzębienia.

Nasza oferta obejmuje m.in. leczenie zachowawcze, leczenie protetyczne oraz wybielanie zębów. Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów znajdują się skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego, oraz piaskowanie zębów, które pomaga usunąć nieestetyczne osady i przebarwienia. Oferujemy również nakładkowe wybielanie zębów do samodzielnego stosowania w domu.

Wśród naszych usług znajdują się również licówki, bonding, idealne do zmiany kształtu, koloru zębów, oraz protetyczne odbudowy zębów, takie jak korony i mosty protetyczne, które są doskonałym rozwiązaniem w przypadku braków zębowych, pomagając przywrócić naturalny wygląd i funkcję uzębienia.

Zasługujesz na dobrą opiekę medyczną.
Zadbaj o swoje zdrowie!
Umów się na wizytę