Leczenie dzieci

Zapewniamy najlepszą opiekę małych pacjentów. Oferujemy bezbolesne i bezstresowe wizyty. Wypełnienia w zębach mlecznych są w lubianych przez dzieci kolorach.

Przyczyna próchnicy szczególnie u dzieci najczęściej tkwi w błędach dietetycznych. Bardzo ważnym problemem stomatologicznym u dzieci jest tzw. próchnica wczesna, która często doprowadza do całkowitego zniszczenia zębów mlecznych.

Istotne jest również, aby po wyrżnięciu pierwszych trzonowców stałych (szóstek), zabezpieczyć je przed próchnicą wykonując lakowanie zębów. Zabieg ten polega na wypełnieniu bruzd specjalnym płynnym kompozytem, wydzielającym fluor.

Leczenie stomatologiczne, małych dzieci jest bardzo trudne, kosztowne i jest ogromnym przeżyciem nawet na wiele lat zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Dlatego w naszym gabinecie leczeniem dzieci zajmuje się wyspecjalizowany personel.

Jesteś nowym pacjentem?

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz to przygotowaliśmy dla Ciebie ważne informacje.

dowiedz się więcej

Bezbolesne leczenie

Wszystkie zabiegi jakim poddawani są nasi pacjenci, możemy przeprowadzić w sposób bezbolesny. Dbamy o to, aby na każdym etapie leczenia pacjenci czuli się komfortowo.

dowiedz się więcej
Zasługujesz na dobrą opiekę medyczną.
Zadbaj o swoje zdrowie!
Umów się na wizytę